JÍDELNA HK

Part.Svobody 940
Dobříš
263 01
+420 731 570 493
+420 731 571 097
jidelna.hk@seznam.cz

O NÁS

        Již více než 14 let poskytuje naše jídelna své služby široké veřejnosti, ať už se jedná o zaměstnance okolních firem, seniory či maminky s malými dětmi (přístup do objektu je bezbariérový a je zde prostorný dvůr, umožňující pohodlné parkování).

        V místě našeho současného působiště, na adrese Part. Svobody 940 v Dobříši (nedaleko hráze rybníka Papež, proti rybářským sádkám), fungujeme přes 10 let. Za tuto dobu si k nám našlo cestu mnoho věrných zákazníků, kteří se k nám pravidelně vrací a my se jim snažíme poskytovat co nejkvalitnější služby za velmi příznivé ceny a rychlou a příjemnou obsluhu.

        Jídelníček je připravován s týdenním předstihem a  každý pracovní den je možné vybírat ze tří druhů čerstvých hlavních jídel s polévkou. V úterý a ve čtvrtek jsou na jídelníček pravidelně zařazována minutková jídla a v pátek obvykle jídla sladká. Skladba jídelního lístku se odvíjí převážně od tradic klasické české kuchyně, ale zařazujeme na něj i jídla kuchyně evropské, pokrmy z těstovin i jídla vegetariánská. Ochutnáte u nás i téměř zapomenutá a ve většině restaurací nedostupná jídla „našich babiček“, jakým je například lepenice, hrachová kaše, nastavovaná kaše nebo škubánky. Při výrobě veškerých jídel klademe důraz na ryze domácí přípravu a čerstvé suroviny. To znamená, že např. houskový knedlík je vařen ve vodě (nikoliv v páře), bramborová kaše je vyrobena z brambor (nikoliv z prášku), vývar do polévky je pouze z masa a kostí (nikoliv z masoxu) a sádlo, které používáme si také sami škvaříme, atd….

        Součástí jídelny je kantýna, kde je možné jako doplňkový sortiment zakoupit chlazené i teplé nápoje a cukrovinky.

        Jídlo si můžete nechat zabalit do jednorázových obalů (které je u nás rovněž možné zakoupit) nebo do vámi donesených nádob, čehož mnoho zákazníků využívá.

         Rovněž poskytujeme své služby firmám a podnikům, které si obědy odebírají do vlastních gastronádob. V případě odběru většího množství mohou být dohodnuty s těmito odběrateli nižší smluvní ceny. Platit u nás můžete v hotovosti i stravenkami. Příjímáme stravenky firem Edenred, Le Cheque Dejeuner a Gastrotour. Aktuální ceny najdete v sekci JÍDELNÍČEK.

    Těšíme se na Vaši  návštěvu, přijďte a ochutnejte !

                                                                      

    V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

TOPlist

Aktuality

DOVOLENÁ

25.07.2021 13:57
Vážení zákazníci, ve dnech 2. - 6. 8. 2021 bude jídelna z důvodu  čerpání dovolené uzavřena. Na Vaši návštěvu se budeme těšit znovu od 9.8.2021.
Vážení zákazníci, ode dne 31.5.20121 bylo vládním opatřením umožněno využívat i vnitřní prostory stravovacích zařízení. Vzhledem k tomu, že jsme byli nuceni omezit velikost pronajatých prostor, budeme i nadále fungovat v dosavadním režimu. Obědy budou vydávány pouze prostřednictvím výdejního okénka...
Vážení zákazníci, na základě usnesení vlády ČR ze dne 23.12.2020, týkající se zákazu přítomnosti veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb s účinností prozatím do dne 10.1.2021, jsme nuceni na tuto dobu omezit provoz jídelny. Po výše uvedenou dobu bude pro veřejnost opět uzavřen prostor jídelny...
Žádáme všechny strávníky, navštěvující naši provozovnu, o důsledné dodržování protiepidemických opatření !!! Ve vlastním zájmu, i s ohledem na ostatní zákazníky a personál, vstupujte, prosím, do provozovny vždy s ochranou dýchacích cest, kterou je povoleno odložit pouze při konzumaci zakoupených...

Alergeny

14.12.2014 14:43
Od 13. 12. 2014 nám vzniká povinnost označovat v jídelním lístku alergeny, které daný pokrm obsahuje. Čísla alergenů, která jsou uvedena na jídelním lístku korespondují s níže uvedeným seznamem: Seznam potravinových alergenů, které podléhají legislativnímu označování dle směrnice 1169/11 EU článek...

Úprava webu

27.05.2014 16:48
Na základě podnětu našich zákazníků jsme provedli drobnou úpravu ve struktuře webu. Doufáme, že bude přínosem pro jeho větší přehlednost.
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit.