JÍDELNA HK

Part.Svobody 940
Dobříš
263 01
+420 731 570 493
+420 731 571 097
jidelna.hk@seznam.cz

O NÁS

        Již více než 14 let poskytuje naše jídelna své služby široké veřejnosti, ať už se jedná o zaměstnance okolních firem, seniory či maminky s malými dětmi (přístup do objektu je bezbariérový a je zde prostorný dvůr, umožňující pohodlné parkování).

        V místě našeho současného působiště, na adrese Part. Svobody 940 v Dobříši (nedaleko hráze rybníka Papež, proti rybářským sádkám), fungujeme přes 10 let. Za tuto dobu si k nám našlo cestu mnoho věrných zákazníků, kteří se k nám pravidelně vrací a my se jim snažíme poskytovat co nejkvalitnější služby za velmi příznivé ceny a rychlou a příjemnou obsluhu.

        Jídelníček je připravován s týdenním předstihem a  každý pracovní den je možné vybírat ze tří druhů čerstvých hlavních jídel s polévkou. V úterý a ve čtvrtek jsou na jídelníček pravidelně zařazována minutková jídla a v pátek obvykle jídla sladká. Skladba jídelního lístku se odvíjí převážně od tradic klasické české kuchyně, ale zařazujeme na něj i jídla kuchyně evropské, pokrmy z těstovin i jídla vegetariánská. Ochutnáte u nás i téměř zapomenutá a ve většině restaurací nedostupná jídla „našich babiček“, jakým je například lepenice, hrachová kaše, nastavovaná kaše nebo škubánky. Při výrobě veškerých jídel klademe důraz na ryze domácí přípravu a čerstvé suroviny. To znamená, že např. houskový knedlík je vařen ve vodě (nikoliv v páře), bramborová kaše je vyrobena z brambor (nikoliv z prášku), vývar do polévky je pouze z masa a kostí (nikoliv z masoxu) a sádlo, které používáme si také sami škvaříme, atd….

        Součástí jídelny je kantýna, kde je možné jako doplňkový sortiment zakoupit chlazené i teplé nápoje a cukrovinky.

        Jídlo si můžete nechat zabalit do jednorázových obalů (které je u nás rovněž možné zakoupit) nebo do vámi donesených nádob, čehož mnoho zákazníků využívá.

         Rovněž poskytujeme své služby firmám a podnikům, které si obědy odebírají do vlastních gastronádob. V případě odběru většího množství mohou být dohodnuty s těmito odběrateli nižší smluvní ceny. Platit u nás můžete v hotovosti i stravenkami. Příjímáme stravenky firem Edenred, Le Cheque Dejeuner a Gastrotour. Aktuální ceny najdete v sekci JÍDELNÍČEK.

    Těšíme se na Vaši  návštěvu, přijďte a ochutnejte !

                                                                      

    V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

TOPlist